örgü hakkında

 

Küçük bir örme çok güzel

Söz olarak, bebekler için örme şapkalar bir seçki sunuyor. Küçük bir örme çok güzel için. Küçük bir örgü iğne için çok güzelakla gelen ilk şey - hızlı modeli kravat, ve bu her zaman memnun eder. Ben örgü severim, ama daha yakın örme daha iyi bir sonuç olarak başlamasına rağmen. Muhtemelen bu nedenle kendileri için çok nadir örme ve kızı görünümünü tek omuz bağlı kullanıcısı ile. Küçük kapaklı bir uyku kestirmek çocuk için kravat, iyi ya da 2 yakalayabilirsiniz.

Her şeyden önce, küçük, 3-5 giriş aksine ve daha çok uyku ve dolayısıyla yeterli kravat var zaman. İnanın - Biliyorum, gerçekleşti:) Ama altı aya kadar zor hala, örme ve ihtiyaçları örme şeyler birçok kızının doğum bağlı olduğundan, olmadı değil.  Kızım ve biz yaklaşık altı ay varken Ama ilk örme şapka. Böylece, 3 yaşından küçük çocuklar için örme şapka bir seçim. Damlalar çok basit ve zarif ayarlayın.

1 aylık bebek. en fazla 3-4 yıl. St st bağlı basit normal ayarlayın.  İki Damla gelen pom-poms ile AÇIKLAMA Çok güzel örme şapka. Pom-poms ve yumuşaklık gibi çocuk, bu alpaka bağlanan ve anne hayatta çünkü - bir kap içinde, her şey kapalı ve kulaklar ve boyun.

Bebeğinizin mutlu olacak bu domuz şapka. O küçük düğme ile dantelli ve sentetik dolgu dolu bir domuz burnu. Bebek için Açıklama Tığ kiti: kazak, pantolon, ve pinetki.P çok güzel, sıcak ve aynı zamanda kolay örme kiti. İyi bir iplik almak için en önemli şey, bu yüzden çocuk rahat ve konforlu idi.  Açıklama Açıklama Örme Örme Çocuk Elf konuşmacı.

"Elf" çocuklar için moda yükseklikte olduğu 1940 ve 50'li.  1944 bu sürümünde bir dikdörtgen örgü olan, ikiye katlanıp birlikte dikilir, daha sonra güvenli bir şekilde kapağı, çocuğun başına bağlanır, alt kenarı boyunca kayış ekledi. Bu model için seçin yumuşak iplik iyi sözde iplik çorap için uygundur.  Çocuk şapka, çok hitap edecek bir açıklama, ancak açıklama site ve Paris burada değil de model açıklaması, bu açıklama bulundu. Malzemeler spicami.ru

patik, örgü, örgü, örgü, iğne örgü