örgü hakkında

 

Bir açıklama

Örme bir açıklama ile çocuklar için. . Eğer görmediyseniz Ücretsiz devre kazaklar, ben ilk bölümü okumanızı öneririz: Bu kayıt örme malların grafikler ve açıklamalar bu ücretsiz derleme devam ediyor. Ceketler - pratik giysiler, giyim onları sonbaharda sadece kış ama soğuk olabilir.

Ne tür örme kazak - seçtiğiniz, ama genellikle örgü puloverchiki çocuk ter olmadığı kadar hafif, ama bildiğimiz gibi - çocuk, özellikle erkek, eğlenmek için seviyorum. Programının bir açıklama ile çocuklar için poluverov ÖrgüYani, belki de başlayacağız. 1. İdeal: polo yaka ve aşağı lüks TRESSES ile atletik kazak, kabartma dönüşüyor desen. Bu model, bebeğiniz bir gömlek ya da gömlek gibi giyilen edilebilir.  İlave ayrıntılar.

Özel lezzet iki büyük düğme olun. Uygulama bir devre model, desen ve ayrıntılı açıklamasıdır. 2. Elmas bir desenle erkek 6-10 yıl için Kazak. 3. Biraz huzursuz bir kafatası ile bir kazak örme. Yetişkinler açısından, gerçekten güzel olmasa da çocuklar, bunları seviyorum.

Ama çocuk sever, neden bağlanamıyorum? 4. Kazak patentten desen. Eğer kayıt altında ücretsiz olarak indirebilirsiniz uygulamada ayrıntılı bir açıklama ve diyagramları. 5. Uçak ile kazak: Son olarak gözden geçirme modeli tamamlanması.

Ben bu inceleme zevk umuyoruz. Malzemeler vyazhesh.ru

düzeni, desen, örgü