örgü hakkında

 

Bebekler için tığ işi

Sıcak günlerin başlangıcı ile, harekete engel olmayacak bir aydınlık, ışık, nefes giyim için bir çocuk seçmek için çalışın. Küçük çocuklu aktif ve mobil oyun bu kadar düşkün olduğu için. Bunlar şeyler tığ işi vardır. Tığ Bebek TığBir çocuk mağazalarında onları alabilirsiniz, ama çok daha hoş kendi çocuklarının onları ilişkilendirmek.

Ayrıca, kanca Bu, çocuk şeyleri tüm fikirlerini hayata mümkün gerçek bir büyücü.  Çocuklar için Şemaları tığ örgü neredeyse tüm dergilerde bulunabilir. Hatta özel dergiler var   Ruh dolaşmak nerede Oh, orada gerçekten.  Pazar örgü dergileri sadece 1 veya 2 çeşit aldım, ancak şimdi onları saymak olsaydı ve sadece fırsat verilmez.

Onların sayfalarda genç dandies ve bayanlar için parlak ve renkli modelleri bir sürü bulabilirsiniz.  Sık sık örgü dergileri satın almak için sadece internet bağlantısı mümkün kullanır, ancak aynı zamanda kadın siteleri ve dikiş sitelerden indirebilirsiniz olanlar için tamamen ücretsizdir. Bunun için sadece sorgusu gerekir:  tığ işi çocuklar için ücretsiz.  Çocuk giysileri için konu, sadece doğal seçin.

Örme için kanca% 100 pamuklu mükemmel.  Ancak, dikkatle bakmak böylece, pamuk streç yeteneğine sahiptir hatırlıyorum. Küçük çocuklar için yaz modelleri gelince, onlar çok çeşitli olabilir: tops, gömlek, şapka, çanta, sırt çantası, elbise, şort.  Kullanım  Farklı renkteki ipliklerden gerçekten yaz bunları yapmak için. Kaynaklara dayalı masterclassy.ru

Related Posts:
  1. örgü pinetok
  2. hassas, örme mayo