örgü hakkında

 

Tığ işi bebek Botlar

Patik nedir? İlk çocuk ayakkabıları soğuk ayak ve yaralanmalardan çocukları korumak gerekir. Buna ek olarak, ilk sabit çizmeler için yumuşak çorap bu geçiş aşamasında patik. Bazı bebek oturup oynamaya başlayıncaya kadar, o patik gerek olmadığını düşünüyorum. Ve sadece altı ay çocuk o yürüyüş, sonra tarama durup başladığında aktif dünya öğrenmek başladığında, patik gereklidir.

Buradan sıcakta yürürken güzel, çok güzel ve bacaklar koymak zaman ve üç aylık bebekler ve bebek patik, biz kabul edebilirsiniz, ama onlar gibi. Şimdi üreticileri, en basitten pinetok çeşitli üretiminde örme veya tığ işi vardır; bu ayakkabılar çok benzer model. Fakat daha kompleks yapısı, değeri büyük. Biz de öyle yaptık: ev ev yapımı patik edildi ve çıkarken ben bir çift aldım için.

İnternette bilgilere bakarak, ben, çıkış en patik yaptığına şahit oldum o kadar çok güzellik bulunamadı! Ne patik olabilir? Eğer örgü patik seçerseniz, bu olmalıdır: rahat, yumuşak, hafif, dikişler küçük olmalı, onlar yapılmış ve iyi idare, iyi onun bacak üzerinde patik tutmak için vardır. pinetok tek esnek ve yumuşak olmalı, ayak ve topuk pinetok daha yoğun olmalıdır. Eğer karar verirseniz

bağlantı Botlar, unutmayın ki, özgürce, doğal bir iplik tercih parmak onları erişilebilir olduğundan bağlı olmalıdır, akrilik çocuklar için kullanılabilir, bu alerji yapmaz, iplik olmalıdır kararlı yıkama tekrar tekrar. Bebek ayağa kalkmaya başladığında, o deri patik gerekir: Deri tabanlı kumaş patik iyi bir seçim kaygan değildir. Bebeğinizin patik ve güvenlik. Tehlikeli patik ne olabilir diye sorabilirsiniz?

Tığ Bebek Botlar düzeniçocuk sadece patik sıyrılmaya çalışmayın olduğunu unutmayın, ancak tat ve lezzet. Aldığınız veya bağlanmış olduğu patik, güç için onları kontrol etmeyi unutmayın düğmeler, tokalar, Aplikler varsa. Yapıştırılmış parçaları iplik ile dikmek güçlendirilmelidir. En basit pinetok yapmak için elleriyle patik dikiş ya da bir uzman olmak istemiyorum örgü.

Benim pusula olarak ayrıntılı bir açıklama ile, desen ve düzenleri pinetok bol bulabilirsiniz. Her gün pinetok üretim için, kumaş veya deri kalıntıları kullanabilir veya genellikle indirimli olarak satıldığı mağaza kalır satın. Bir örgü desenleri iplik kalıntıları kullanabilirsiniz. Ve ayakkabılar kapalı, ve sizin için savurganlık ve güzel bir kumaş ve iplik satın alabilirsiniz.

Hepimiz, o renk bizim ruh hali ve psikolojik etkiler biliyorum bebekler sarı, turuncu ve yeşil tercih ortaya koymuştur. Örgü ve keyifli bir renk dikmek. Sizin ve bebeğinizin ayak izin Yaratıcı başarı sıcak olacak! Malzemeler romasky.ru

Patik, şeması, örgü