örgü hakkında

 

Malyshey21 için tığ işi

Ben bebeği için örme iken kullanılan bu harika açıklamaları paylaşmaya karar verdi. Bu benim zaman bebeğin cinsiyeti bilmiyordum, bağlantılı DESTEKLEYEN. Ve o bir pembe kurdele ve otdekorirovala tüm küme satın öğrendim zaman. Konular: 150 gr x / pamuk ipliği (180m/50 g).

Kanca: 1. sıra 2.5 Sayısı: yo, 2 hava döngü ile * 1 sütun, yo 2 satır ile bir sütunun sonuna kadar * dan tekrar: önceki satırdan bir yo yo ilk sütunu 1 sütun önceki satırın hava döngü üzerinde yo * 1 sütun, * 3 hava döngü posvtoryat önceki satırdan bir yo yo son sütun içeren bir sütun sonuna kadar.  3. sıra: 2 satır olarak Örgü, ancak dört hava döngüler sahne.

1. sıra: 4 hava döngüler bir zincir bağlamak ve halka bağlantı sütun bağlayın.  8 sc ile halka. Sekiz her sc 2 satır daha çalıştırın. Bir dize döngüler çekin.

Tamamen ters bir ceket örgü başlatmak için. 143 uçak Link zincir artı üç döngüler pteli artış ve yo sütun örme 2 satır.  Jantın Sonra örme 13 satır (= 333 bar). Temel desen (= 399 döngü) çalışmaya devam eder.

Iş ve ayrı ayrı örme daha fazla bilgi bölmek için ana kalıp başından örgü 4 sıra sonra.  Daha önce olduğu gibi temel desen devam etmek sol çıkıntı için, ilk 67 döngüler, bir döngü eklemek (loop = 68) ve daha sonra düz örgü. Sonra işi bitirmek için sol çıkıntı örgü başından itibaren 17 cm.  Temel kalıp devam etmek için 66 döngüler örgü sol kol için bir döngü (loop = 67) ekleyin. Işi bitirmek için kolları örgü başından itibaren 12 cm.

Geri döngü eklemek için, o, ana döngü 131 model devam bir döngü (loop = 133) ekleyin. Düz Örgü.  Sonra geri başından 17 cm işi bitirmek için. Bir döngü eklemek için sağ kol için, döngü 67 temel model (= 68 döngü) devam edin. Kolları başından itibaren 12 cm işi bitirmek için. Bir döngü eklemek için sağ raf için, döngü 67 örme temel desen (= 68 döngü) devam etmek.

Iş bitirmek için Örgü düz, 17 cm.  Montaj: Hortumların yan dikişler ve alt dikişler yok. Yaka kravat ryushem. Kolları alt kenarı boyunca sc ve Ryusha bir dizi yapmak.

Ceket kravat 1 sonraki sc raf ve alt dikey kenarları. Ön sırada sınır deliklerden saten kurdele kaydırın.  Iki "darbe" Bağlantı ve raflar onları dikmek. Kanca: * 1 sc, 3 hava döngü, ilk sc, atlama 2 STS tabanı, düğmeler için delikler * dan tekrar 1 sc: olmadan üç sütun atlama 1 serisi (dairesel) 2.5 Sayısı yo, 3 hava döngü çalışıyor.

Bağlantı 54 uçak zinciri artı döngüler ve üçgenler ile örme desen kaldırma iki döngüler.  Daha sonra temel kalıbı devam etmektedir.  Her 2 satırda mozaik kenarından, her iki tarafta bir yan eğim eklemek için 2 defa üst üste PA2 döngüler eklendi döngü kalıbı (loop = 71) dahil olmak üzere bir döngü içinde 5 kez. Dial-in kenarından 13 cm az bir zaman dilimi 3 döngüler için sağ bırakın.

37 inci, 29 inci ile armholes için bir döngü bırakmak ve ayrı ayrı her iki tarafın bitirmek için çevirme kenarından bir 35 cm. Her satırda armholes tutmak için arka kısmında bir zaman üç kez bir döngü ve iki döngüler vardır.  Arka yaka 12 döngüler için sol taraftan çıkması için dial-in kenarından 44 cm ile. Dial-in kenarından 45 cm omuz döngü bırakmak ve iş bitirmek için sonra.  Geri olduğu gibi, çıkarma yapmak için trans taraftan.

Bir döngü içinde sadece dört döngüler ve dışında üst üste 1 kez üç ve iki kez bir yaka bırakmak çevirme kenarından bir 41 cm. Sonra mozaik kaplama kenarından 45 cm. Bağlantı 4 hava döngülerin zincir ve halka bağlanın. 8 sc ile halka. Sekiz sütun 2 satır daha çalıştırın.

Iplik az miktarda dolgu ve bir iş parçacığı tüm STS koparmak için Düğme.  Montaj: omuz dikişleri ve pantolon dikişleri yanı sıra arka dikiş orta yerine. Ile dikey kenarları delik kravat 6 satır sc, bir keyfi eşit düğmeleri için 6 delik bara gerçekleştirmek için seçilmiş. Tulum kalan kenarları barlar için desen kravat.

Düğmeleri diker. Kanca: Hayır 2.5 temel kalıbı: tarafından örgü şeması ceket. Uyum, uyum önünde döngü ile başlayın ve resmin döngü sonunda tekrar.  5. sıra için 1 çalıştırılan 1 kez, daha sonra 5. sıraya 2 ile tekrarlayın.

1. sıra: * yo 1 sütun, 2 hava döngü, önceki satırdan bir yo yo ilk sütunu olan bir sütun sonuna * itibaren işlemi tekrarlayın. 2. sıra: Önceki satıra bir yo yo ilk sütunu 1 sütun, hava ile * 1 sütun yo önceki satır, 3 hava döngü, önceki satırdan bir yo yo son sütun içeren bir sütun sonuna kadar * dan tekrar döngüsü. 3. sıra: 2. olarak Örgü, ama 4 döngü hava yürütmek için.

99 döngüler Link zincir artı bir hava asansör döngü (bir kapak öncü) ve örme temel desen, üç hava döngü yerine, tabanın 3 döngüler geçmesine hava 1. sırada iken.  12 cm çevirme Karya her iki döngüler ve yo (oksipital eklem) ile Kolon sayısını yukarı taşımak bırakarak ortalama 31 döngü üzerinde çalışmaya devam ediyor. Başlangıç ​​boyun örgü dikiş yaklaşık 15 satır sonra işi bitirmek için.

Dikişler çalıştırın. Yo sütun 1 numarası, delikli bir dizi: aşağıdaki gibi üç satır ile kravat alt kenarı yo * 1 sütun, 1 hava döngü, 1. taban, yo ile bir sütun sonuna kadar * dan tekrar atlayın. Kap kravat ryushem ön kenarı.  Açık satırda deliklerden saten kurdele kaydırın.

45 uçak döngünün zincir üst için döngü ve 3 kurtarma (taban kenar) ve yo Kolon, üst üste 4 döngüler ve bir kez daha üç döngüler tarafından terk etmek her iki tarafta 3 üzerinde olan ve bir sadece iki döngüler.  Çevirme kenarından 6 satır sonra diğer döngü patik üst kısmının = üst kenarına bırakmak. 36 uçak takla atmak, artı bir kaldırma kenar ayak ve orta zincir bağlamak onur için = en Botlar.

tek bir sc = genişliği Örgü 10 satır.  Görevini bitirin.  Üst kısmı bir orta topuk ile, genişliği ikiye katlanmış. Tabanı ve genişliği yarım (orta topuk) orta katlayın ve sc en üstüne ekleyin. Yo ve ryushem ile yakın bir kravat pinetok stobikoy üst kenarı.

Ön sırada Ryusha içinde açıklıklar sayesinde saten kurdele kaydırın. Malzemeler mamochka.org

hassas, yo, kanca, yo, patik, düzeni