örgü hakkında

 

Çocuklar Örme

Hamilelik sırasında, sık sık bebeğinizi bazı rahat ve hoş hediyeler porukodelnichat ve ellerinizi yapma isteği - bir toplantı için hazırlanıyor yüzyıllardır kadınlar için, neredeyse bir içgüdü bulunuyor ... Bunu daha sonra bilmiyorsanız örgü, ya da hiç alırsın, ancak bebek hazırlanmak için bir şey istiyorum, gelip çocuk örme kursu örgü. Sınıflar bir kulüp danışma var.

Birlikte (yaşam Bebeğin ilk aylarında hazırlanmak için gerekli olan nedir) yenidoğan atfedilebilir de anlatmaktır.  Seanslar boyunca, neredeyse bebek için tüm çeyiz bağlamak mümkün olacaktır: patik ve çorap, şapka, catsuit, zhiletiki, bluz, ceket, elbise oyunları, bebek şapka, panamku, çocuk reytuziki, kazak için Sarafanlar örme. pledik battaniye ve bebek arabası, bebek için oyuncaklar.

Bunlar sadece fonksiyonel bebek için rahat ve çevre dostu, aynı zamanda da son moda trendleri bağlı olmamalıdır. Ve burada Fransa dergi ve kataloglar yardımcı olacaktır. Bildiğiniz gibi, Fransız - dünyanın ilk mucidi. Çocuklar için triko basit ve çok kolaydır.  Ve böyle bir şey ile ilgili anne ve anneannesi ise - o güzel iki katı.

Sınıfta biz çok basit açısından, bizim Anneannelerin inşa örgü birçok püf noktalarını öğreneceksiniz (örneğin, sadece çorap kravat nasıl bitirmek için nasıl örme Raglan üst, için). Çok sık açıklamalar ve şemalar örgü üzerine dergilerde çok karmaşık ve kafa karıştırıcıdır. Biz karmaşık uzak postorayus. Örgü bebek patikSloganımız örgü için - basit, kolay ve güzel!

Ders sonra günlük planlar, desenler, gezinmek temel prensiplerini öğrenmek mümkün olacak ve güvenli bir şekilde herhangi bir kendi zaten örgü için alınabilir! Kendi deneyimlerimize göre bu örgü bulabilirsiniz - kolay ve eğlenceli!  Zaten çocuk sahibi ve, dedesi ve tüm aile için örme isteyenler istediklerini onlara bağlamak isteyen hamileler, anneler için bekliyor! Gel!

Sınıfta yapacaklarımız örgü bebek giysi ve oyuncaklar: küçük ayaklar için patik. Örgü patik öğrenin: nasıl zavyazochki için patik nasıl iğne örme çorap farklı boyutu ayaklar için döngü, nasıl hesaplanacağını.  Hastaneden taburcu için kıyafet seti. Bu bebeğin ilk çıkışı elbise. Pevogo için çocuk dışında, muhtemelen bir kap veya şapka, bluz gerekir, çocuk bezi için kaydırıcıları toka.

Yeni doğmuş bebekler için Sox kapaklar. Bebek şapka kulak olsun ya da kafa biçiminde pamuk ya da yün. Bebek şapka Örgü: bir desen yapmak ve istediğiniz modeli nasıl bağlanacağını, baş çevresi döngü hesaplamak için nasıl. Örme başlayan seçimi: şapka, bir kız veya başka bir model için uygun şapka, kep, kask, kep-çilek. Bebek için Zhiletik. Hızlı bir şekilde uyum ve şey çocuk için çok rahattır.

Sviterki uygun tokaları ve yumuşak eklem ile bebek.  Desen kazak, takım elbise ya da elbise yapmak ve gerekli desen örgü döngüsü yoğunluğunu hesaplamak için öğrenilmesi. Seçilen model Örgü, bölge bağlama, dikiş dikmek. Kız için elbise.

Taşıma, renk ve desen Plediki hayal bağlıdır.  Bu pürüzsüz, jartiyer, sakız, sakız patent, örgü, jakarlı desen, retiküler, inci örme, çizgili (yatay ve dikey), çarpma gibi Örgü desenleri temel kalıpları. Okuma belirlenmiş döngüler, dizi, gibi, çeşitli dergilerde düzeni Okumayı öğrenmek kalıpları. , parça dikiş düzgün dikiş, yama işi tekniğinde örnek pledika üzerinde dantel kenar yapmak öğrenin.

Örme oyuncaklar - oyuncak, örgü gibi birçok malenikih uyumaya kedi gibi yaratıcı fikirler, bir sürü veren çok hoş ve ilginç vardır. Daha büyük çocuklar bir atkı ve şapka çok az hayvan ya da bir kardan adam ilgili olabilir. Çeşitli ilginç triko - Paskalya ve tavuk, tığ için mendil.  Örgü çocuklar üzerinde Sınıflar Irina A. Romanova olduğunu. Bu çalışma saatleri içinde telefon (499) 133 6657, (499) 1331539, (495) 3369700 ile bizimle irtibata geçerek kayıt yapabilirsiniz.

Ayrıca form doldurarak ve yöneticisi yakın gelecekte belirli bir telefon sizi arayacaktır tarafından kayıt olabilirsiniz. Malzemeler www.magichild.ru

örgü oyuncak, patik, elbise, triko, devre desen