örgü hakkında

 

Bebekler için Örgü hediye seti örme

Ilk yazı, belki de size yeni doğan bir bebek ya da bebek için gereken ilk şey düzenlemek olacaktır. Ve bu, elbette, deşarj balina için hediye seti örme olacaktır. Nedir ve ne olduğunu ve ne olduğunu, aslında, ilgili görelim. Ben bir sunum halı ile başlayacak. Bu tığ ve 100 * 100 cm ebadında kesilmiş örme kumaş bu kadar büyük bir parçasıdır.

Biraz Pobol, açıkçası, rağmen. Daha önce, torunları önce, ben bir şekilde halı kayıtsız oldu. Hayır, ben sevdim, ama bu şekilde silmek gerektiğini hayal ... Gerçekten de, son yüzyılda, özel bir toz vardı ve daha likit fonlar yün ürünleri bakmak için.

kroşe için belirlenen bebek hediye Örgü örmeVe ilk torunu dünyaya geldiğinde, sadece deşarj olmak için, küçük bir pledik onu kravat karar verdi. Ama ortaya çıktı ... ancak bu bebeğin gardırobunda sadece yeri doldurulamaz bir şey ortaya çıktı! Yılında örgü Eğer bir yürüyüşe çıkmak ise oldukça uygun minik ekose şal. Ve kundaklama çok yumuşak verir, ama aynı zamanda yoğun.

Aynı arabası veya beşik olarak kullanılan Plaid Polar Battaniye. Arabada seyahat ederken Bunlar bebeğinizin kapsayabilir ... Şimdi onun iki torunları hakkında söyleyebiliriz: Onlar battaniye altında uyumak için herhangi bir izin değil, onlar sadece battaniye memnunuz. Geri kit üzerinde düğmeli tulum parçası ayıklayın.

50-62cm boyutu, yani 0 ila 4 ay arasında yaş. Sonsuz tespit ve geri alma pugovok umudu ile korkmuş olmayın. Aslında, mutlaka sonuna kadar tulum geri almaz. Bebek elbise için sadece 2 ya da 3 düğme serbest bırakmak için yeterli. Jersey çok esnek, iyi gergin, bu yüzden çocuk giyim için idealdir Örme.

Zip ve daha uygun olabilir, ama sabit bir boyutu vardır ve bu nedenle ürünün pratikte uzunluğunda gergin değildir. Bir düğmeli takım elbise 3 4mes için bebekle birlikte büyümeye izin verilir.! Hediye paketinde hatta çorap ve 2 kapaklar içerir ayıklayın. Özü ve 1-1.5 ay yeterli bir küçük kap.

Ve ikinci 2 ila 4 ay, büyüktür. Örme için Bu set her yün iplik yumuşak Merino sınıf ithal seçildi. Örme bir hobi ve bir meslek değildir. Örgü - Bu benim hayatım! Kaynaklara dayalı club.osinka.ru

Related Posts:

örgü, örgü