örgü hakkında

 

Çocuk modası ve aksesuarları Örme

Bölümünde doğumdan itibaren 3 yıl ilgili iğneler bebekler için giyim ve aksesuar bir model sunar: bir yelek, elbise, "hassasiyet" örgü patik, "My Flower" örgü patik, patik Yeni doğmuş bebekler için patik örme, yeni başlayanlar için örgü.  Çocuklar için Örgü - çok hoş bir deneyim.  Bebekler için örgü ellerini ilgili yaptığı şeyler Çad görmek ne güzel o kadar zaman alır ve etmez.

Bebeği için aşk ile ilgili şeyler, ellerinizi sıcak tutar. Örme için giyim iplik parlak, göz hoş renkleri seçmek için arzu edilir çocuklar.  Çok dikkatli bir şekilde bebek kıyafetleri örgü ipliği seçin.  Yün veya akrilik - Yaz modelleri, kış için pamuk ipliği tercih ederler.

Tüm yün çocuk giyim için uygundur ve özellikle bebekler için.  Kat nitel ve dikenli olmamalıdır. En iyisi bu merinos iplik ekstrafayn (extrafain) için uygundur. Bu merinos iplik ekstrafayn yazma imalatçıları alerjiye neden olmaz.

Küçük çocuklar, yün alerjisi vardır. Bu tür durumlarda, akrilik iplik kalite örme yapabilirsiniz. Akrilik iplik "sherstopodobnoy", yani bir özellikleri benzer Yün iplik.  Birçok üretici artık çocuk giyim için özel olarak iplik geniş bir ürün.  Bu saf pamuk, yün ya da akrilik iplik ve bunların karışımları olan.

Mizah özellikleri çok iyi bileşimidir. Bir çocuk için sıcak bir şey ilişkilendirmek, ancak yün iplik uygun değildir ve% 100 örme sentetik istemiyorsanız istiyorsanız pamuk akrilik karışımı Böyle bir durumda uygulanabilir.  Bu yana % 100 Pamuk - akrilik iplik ile, ağır yoğun, lastik değil, ve kombinasyon daha hafif, esnek ve kabarık olduğunu.

Buradan okunabilir lif kompozisyonuna bağlı olarak iplik operasyonel özellikleri hakkında daha fazla: Malzemeler www.korolevstvo-masterov.ru

patik örme, patik, tığ, elbise, düzeni