örgü hakkında

 

Bebekler için örgü

Saklamak hiçbir problem çocuk için giysi satın alabilirsiniz. Ama onun kişilik, özel bir ısı münhasıriyetinin. Sadece bebekler için örgü olabilir diğerlerinden çocuk farklı olun.  Çocuğunuzun eğlence için örme.  Benim ilk kızım doğdu, ben hemen kesinlikle, hiç biri olur onu gardırop için hazırlamaya karar verdim.

Ben örme ilk şey burun Pusette. Bu amaçla, daha pastel renkli iris Hat almak için. Örgü daha iyi kanca bu yüzden bir çok zarif bir şey olur.  İlk giysi bir kaput, sıcak bir kazak, hafif ceket ve birkaç hassas uygun edildi.

Genel olarak, bebekler için örgü yaratıcılık için büyük kapsamı verir.  Ben örgü uygun dergiler, bir sonucu olarak yapmak olmasına rağmen modellerin fotoğrafları gibi görünmüyordu. Farklı iplik doku ve her örgü yoğunluğu ne Etkilenen farklıdır. Bebekler için Örgü hassasBu nedenle, dergi için kesinlikle vyazhesh modeli, hepsi aynı şeyi benzersiz döner bile.

Ayrıca ben diğer örme örneğin aksesuarlar, Aplikler ya da model açıklamasına ele alınmayan vyvyazyvala dekore pompons şey gerekir.  Ve bir şey hemen tanınmayan çok farklı oldu! Bunu başladığınızda örgü ciddi, aniden bu hobi aile bütçesi için pahalı olabilir ki açık hale gelir!

Kitap ve bebekler için örgü gibi, bu konuya ayrılmış dergiler, oldukça pahalı ve bunlar satın alma tutmak zorunda olması. Ama büyük bir çıkış yolu bulundu ve şimdi neredeyse kitap benim para harcamak. Size modelleri ve iplik seçimi için rehber açıklamaları bulabilirsiniz, aynı zamanda deneyimleri paylaşmak ve yeni fikirler çok bilgi edinmek için nereye birçok kaynak çevrimiçi çıkıyor.

Ayrıca, dikiş sitelerle ilgili bilgileri ücretsiz olarak temin edilebilir. Aynı zamanda ve nasıl vyvyazyvat desen ve konu seçimi tavsiye. Açıklaması verilen modelin tam bir açıklamasını vermek  Bu sitelerin kullanımı çok uygundur. Buna ek olarak, her bir site çeşitli modeller birkaç on bulunabilir.

Bu aynı sitelerde ki aynı zamanda büyük miktarda vardır. Şimdi hemen hemen hiç dergi satın almak herhangi bir favori modeli Ben internette bulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz örgü üzerine dergi numaralarını ve satılan indirebileceğiniz bazı kaynaklar vardır: örneğin, pratik ev çıkmadan ve doğru dergi olsun herhangi bir para harcamadan.  Modelleri ve türleri çok sayıda benim cephaneliğinde TeperP kalıpları.

örgü teknikleri birleştiren ve model değiştirme, açıkça hiç biri olacak olan onun iki kızı giysileri, ilgili olabilir! Malzemeler www.baby.ru

hassas, yo, yo, desen