örgü hakkında

 

Amigurumi tığ işi şeması

Amigurumi küçük doldurulmuş hayvanlar örmeçok kolayca Örgü amigurumi modelleri. Bu program kendini anlamak daha zordur. Biz üç seçenek düşünün - bir Rus sözlü açıklama, tablolar ve rakamlar düzeni ve görüntüler Japon programları. Kompleksine - en sökülmesine basit başlayalım. Rusça açıklamaları en basit ve en doğru bilgidir. Yeni başlayanlar için onlarla başlamak en iyisidir.

Neyse ki, internet sadece güzel bir oyuncak mantıklı açıklama, aynı zamanda fotoğraf ve açıklamaları ile ayrıntılı ana sınıfları. Benzer bir düzeni nasıl okunur? Oyuncak Detay iki şekilde başlayabilirsiniz:

1. amigurumi halka 2 (çeşitli şekillerde bağlamak, ancak iki EP ve kanca provyazyvat 6 sc kapalı ikinci bir ile başlayan amigurumi.com.ua teklifi hangi, o zaman aniden ortaya çıkan deliği kapatmak için iplik çekme başlayabilirsiniz). oval dönüştürülür hava döngü sayısı örgü dairesel satırları.

Yani yazılmış ise: "kanca ile ikinci 2 B ve 6 sc" - bir normal ve eğer derse ki: "B tipi 6, kanca ikinci döngü itibaren örme 4 sc ..." - oval (bu hava döngü zincirinin bir yuvarlak örme üst ve alt elde edilir) 'dir. İkinci yöntem genellikle bacaklar ve en az kullanılan - (ama aynı yöntemle baş ve gövde, ve diğer detayları ile ilgili olabilir) işler.

Amigurumi halka hazır (bazen dikişçi 1 ve 6 sc 2 m yakınındaki ilk iki döngüleri göz önünde olsa da bu, genellikle 1 hattı) üzerinde taşıdığınızda. Parantez içindeki serisinin sonunda belirtilmiştir rakamlar, dikkat etmek önemlidir. Bu ne gereken döngü sayısıdır. 1. Sıra: kanca döngü [6 2 tip B ve ikinci örme 6 sc Örneğin. 2. sıra: * artış *. * 6 kez [12 tekrarlayın. 3. sıra: * 1 sc, artış *. * 6 kez tekrarlayın [18.

Yani, 1. Sıra - Bu halka amigurumi. 2. sıra - artar altı (6 sc, ki zaten var olan + 6 = 12 sc artar). Yani, İkinci sırada 12 döngüler almak ve ne parantez içinde sayı diyor gerekir. . Biz (: 12 + 6 = 18 artar altı üstü yani) her saniye artış döngü bağlayıcı olan üçüncü sıra Ancak, ilk satırın bazı açıklamalar göz ardı edilemez unutmayın yapmak.

Bu artış bir daire ve ubavok olmadan örme söz konusu olduğunda çoğu sorun başlayanlar görülür. Genellikle, bu dizi "bir değişiklik" olarak, dikişçi temsil eder. Bu satır bir önceki döngüler aynı sayıda (isteğe bağlıdır ve parantez içinde sayı söyler) gerektiği anlamına gelir. Ama birçok kişi önceki serisi ', yani aynı şekilde bir "örme olarak anlamak artırmak için.

Sonuç olarak, yerine yuvarlak parçası elde edilir ... dalga ya da bir çiçek. Karışıklığı önlemek için, sitede son zamanlarda, bunun yerine "hayır değişim" düzeninde belirttiler - ". Etrafında daireler çizerek her sc de sc" Yani, artar ve ubavok olmadan numarası. (Bu serinin başlangıcı olacak bir iğne veya renkli iplik, olabilir) örme işaretleyici kullandığınızdan emin olun.

Teşekkürler ona, sen serisinin başlangıcı ve sonu kaybetmek asla sayıda takılıp kalmayın, ve buna göre - kendinize zaman kazandırır. Ayrıca, tekrar bir atama zorluklar bulunmaktadır. Bu parantez ya da yıldız olabilir. 3. sıra: Örneğin: * 1 sc, artış *. * 6 kez tekrarlayın [18. 3. sıra: (1 sc, artış) 6 kat [18. Bunlar aynı araçlarının iki yazım çeşitleri olduğunu olmadan bir tek sütun bir arada yo ve bir örme 6 kez kazanması gerekir. Tablo ve sayılar bu tablolarda

Planları - da nadir değildir. Zor onları okuyun, ama çok gerçek. Doğru, onlar amigurumi örgü deneyimi biraz etkilemez. Tablo birden çok sütun oluşur - oda ve sonunda (resim 1 bakmak) almalısınız döngüler sayısı sayısı.

Yani, Madde daha sonra bir klasik 6 sc, sonraki her satırda döngü bir sonraki (genellikle) sayı ile başlıyorsa 6 döngü artırılacak: 12, 18, 24, 30 ... 14, 21, 28, sırasıyla 35 (yani, dizi artışların 7) - örme 7 döngüler, sonra ile başlıyorsa. Ancak, bacak gibi, muhtemelen hava döngüler zinciri ile başlayacak, fotoğraflar ile tüm ayrıntıları kontrol edin. Bu bacaklar veya ağız, vyvyazyvayutsya biraz farklı gibi karmaşık parçalar.

Yani, Bu gibi durumlarda genellikle tek tip ve artar ubavok ve olamaz. Sadece tek elle bacaklar Aralık taksitli için o nosochek şekil yardımcı olur. Bu kedinin namlu veya tavşan ise, kazanç sadece doğru formu vermek için burun üstüne gidecek. Bu ürünler örme ve görevi yerine getirebilecek durumunda.

Ama aniden işe yaramadı eğer, buradan tavsiye isteyebilirsiniz. Fotoğraflarla Japon düzeni bu en karmaşık projeleri olduğunu. Ama onlar da okuma ve anlama öğrenebilirsiniz. Tabii ki, karakterler bir oyuncak bağlamak için kolay öğrenmek için olası değildir, ancak. Japon düzeni yukarıda da gördüğümüz bu tablolarda düzenleri çok benzer.

Yani, Japon sonraki sembol ve etiket olarak şeması kendisi verir: ilk sütun satır sayısını (yukarıya doğru okuyun), arka arkaya döngüler ikinci son numarasıdır. Karakterler bir tablo veya grafik olarak kullanmak önemlidir. Çoğu zaman, Japon oyuncak oldukça basit ve artım-Aralık onlar aynıdır. Ancak, hataları önlemek için, bu düzeni kontrol etmek daha iyidir. Şemada X kene artış çapraz sc, ev TOG bir çapraz.

Düzenleri da renklenecek (vücuttan vyvyazyvaetsya iki, hatta üç renk bir parçası) edebilirsiniz. Bu karakter, grafik üzerinde işaretlenir. Tanımak nasıl, nerede gövde kısmı? Resmin kendisi oyuncak bakın. Çoğu zaman, bir oyuncak baş büyük parçası ile uyum. Ayakları ve kuyrukları küçük ve incedir.

Bu programları tüm detayları bağlarsanız, işlem artık ne ve nerede anlamaya çok zor olacaktır. Ama onların yeteneklerine güven değilseniz, programlarının Internet Japonca çeviri arama çalıştığınızda, çoğu zaten Rusça var. Resim 2 bak. Rakam karakterleri bir program oldu. İşte ilavesi (6 satır) ile rütbeleri vardır. Sonra ve - Aralık (4 satır) ile - Sayı 2 artar (3 satır sc civarında) arasında gerek yok parçası oldu.

Tablodaki satır sayısını belirgin Sayı 3, bunlar aşağıdan yukarıya göz önüne alınmalıdır. Şekil 4 - Arka arkaya döngü sayısı. Yani, Bu planın temelinde biz bir 7 sn, tek tip yardımlar (üst üste 7) yapmaya devam ettiği, amigurumi halka başlamak gerektiği sonucuna varıldı. 10. başlayarak yaklaşık örme sc 9 serisi ile 7 YTL - üst üste 7 ubavok yok.

Malzemeler amigurumi.com.ua

devre döngü, yo, yo, örme