örgü hakkında

 

Oyuncak amigurumi

Çocuklar için yetişkinler tarafından belirlenen Amigurumi Örgü amigurumi Japon geleneği. Ve  tığ işi amigurumi oyuncaklar sadece çocuklar için bir sevinç vardı, aynı zamanda aileleri. Ve nasıl başka türlü olabilir! Bu kadar sevimli olduğu için!  Örgü oyuncak amigurumi genellikle en azından biraz bir kişiye benzer veya onunla ilgisi olan bir küçük hayvanlar veya yaratıklar olduğunu. Böyle bir gelenektir.

Bile oyuncak ile ilgili ana eğer  amigurumi hayvan ne de insan ne ise, her zaman bir animasyon nesnenin. Örme amigurumi örgü oyuncaklarhayvanilik çoğu gibi insanlarda, göz veya uzuvların varlığı olarak ifade edilmiştir.  Örgü amigurumi onların varlığı ile çocukların ruhlarını sıcak benzersiz ayı, tavşan ve diğer ünlü ve ünlü olmayan örme hayvan, binlerce dünya yüzlerce verdi.

Klasik tığ işi oyuncaklar amigurumi farklı küçük boyutu ve yumuşaklığı yüksek. Onlar orantısız büyük baş ve ortak bir "kavayny" (yani "sevimli") görünümü ile karakterizedir.  "Örme amigurumi" sanatı ya da örgü veya tığ anlamına gelir.

Ve bir örgü ise oyuncaklar  amigurumi konuşmacı üzerinde, evde, iki birinci çıkardı mümkün, daha sonra Sanat muazzam yayılma tığ işi çok popüler hale geldi.  Çoğu zaman, oyuncaklar ana ayrı ayrı oluşturulur ve sonra bağlanır. Uzuvların taşımak başardı oyuncağın sahibine vücut eklemleri eklenebilir.

Her ne kadar bazı  tasarım bacaklarda yoksun amigurumi, bir bütün yaratıcısı.  Malzeme oyuncak iplik için kullanılır.  Örgü amigurumi geleneksel daireler bağlı olmayan bir sarmal, bir şekilde uygulanmaktadır. Bu tür oyuncaklar örgü olarak yoğun bir kumaş oyuncaklar dışarı çıkmak vermedi paketi kadar kalın oluşturmak önemlidir.

Bir oyuncak doldurma lifli dolgu görünür gibi: vatka, dolgu polyester veya paralon holofayber.  Kol ve Bacaklar, tüm amigurumi "doğallık" vermek için, daha hantal yaptı. Tabii ki, rulman orada gizlemek, ancak iç boşlukları ellerde ve ayaklarda mükemmel kabul edilebilir ve ortak uygulama doldurmak için küçük plastik boncuk kullanın. Yok  Amigurumi örgü şeması.

Amigurumi, düzeni ile kontrol ederek yapılır  olan World Wide, bu robot, ve klasik küçük hayvanlar üzerinde kullanılabilir ve masallar, hikayeler ve çizgi oldukça düşünülemez yaratıklar.  Böyle bir oyuncak kendiniz olmak ve kılavuzunu okumak ve küçük başyapıt malzeme için doğru yeri bulmak için yeterlidir olabilir Doç. Tabii ki, şu anda arzu edilir örgü mümkün olmaktır. Çocuk minnettar olacak! Bizim galeriden

Bu modelki: Malzemeler vse-sama.ru

tığ işi, örgü, tığ, tığ işi oyuncaklar, düzeni