örgü hakkında

 

Örme yumuşak oyuncak

Hiç şüphesiz çoğumuz küçük dikkat örgü bir sırt çantası veya çanta için telefon asılı tuşlara bir anahtarlık olarak kullanılan küçük hayvanlar, dekorasyon. Ya da bir hediyelik eşya, küçük bir sunum ya da raflarda bazı arkadaşlar var ve saksılar içinde hareket eden bu canlıların bütün bir aile canlı olarak onlardan biri verildi.  Onlara aşina olmayanlar bile bu, bir toplantıda kayıtsız kalamaz olur.

Bu duygu dokunaklı Ağızlıklar, akıllı gözler, minik pençeleri ve kuyrukları bakmak mümkün değildir. Bu fantastik yaratıkların amigurumi arayın.  Amigurumi (Japon örme yumuşak oyuncak olarak) sadece güzel bir biblo değil, bir Japon sanat tığ işi küçük oyuncaklar.

Başlarda karakterler son derece Japon çizgi film canlandırdı, ama zaman içinde, hayali veya gerçek hayvanlar, böcekler, erkek enkarne oldu. Hatta cansız nesneleri gözleri ve burunları vardır: mutfak eşyaları, gıda, meyve, sebze, çiçek, keksik olmak günümüzün en popüler oluşturur.  Amerika ve Japonya'da çok yaygın Şu anda amigurumi.

Yaklaşık üç Japon bir sevimli krohotulichek oluşturma sahiptir.  BDT ülkelerinde, sanat bu tür henüz bir yutturmaca değil, bir hobi oldukça popüler hale geldi gibi.  Oyuncaklar genellikle örgü uzunluğu 5-7 cm, ama en fazla 1 cm oldukça tiddly var  Diğer konularda, belirli bir standart, küçük bir avuç yerleştirilmiş olduğu en önemli şey vardır.

Amigurumi bir sarmal içinde tığ işi ayrı kısımdan oluşmaktadır. Pamukla doldurulmuş, ancak son zamanlarda çok çeşitli malzeme kullanmaya başladı: Sentepon, köpük, holofayber, plastik ya da cam boncuklar, vb Her biri yine de diğer veya özel menteşe kullanımı dikiş ayrıntı. Dikişçi sıradan düğmeleri yerine kullanılan el eklemleri olsun.

Orantısız Yapısı amigurumi, küresel şekil başkanı, vücudun geri kalan her şey çok daha büyük boyutu.  Vücut genellikle silindirik bir şekle bağlı ve küçük el, ayak ve kuyruk ile sağladı. Bacaklarının üzerine dikili sadece bir baş veya baş oluşan oyuncaklar vardır gibi, bu geleneksel boyutları olduğunu belirtmek gerekir, ama şart değil sadece onları gözlemlemek.

Böyle bir öz-böcekleri bağlantı arzusu varsa, internet kazma, bir yeterli sayıda bulabilirsiniz şema ayrıntılı bir açıklama ile, hem de ana sınıfları adım adım gösterilmiştir.  Başlarken, yün ya da pamuk ipliği hoş renk hazırlamak.  Yeni başlayanlar daha iyi ortalama kalınlığı iplikten örme.

Zamanla biraz deneyim tarafından satın olacak gibi, bir kabarık doku buklirovannuyu yükseltebilirsiniz veya kabartma ve Van'da yoksul çocuklara yaratmak.  Seçme kanca, çapı genellikle iplik türü için alınır daha küçük olması gerektiğini unutmayın. Böylece, doldurma yalamak değil, üzerinden herhangi bir delik daha yoğun kumaş olsun.  Detaylar böylece gereksiz dikişler kaçınarak, bir spiral örme vardır.

Boyun Provyazyvayut kafa, rahipler, bilek ve ayak ve ellerinden bacakların gövde. Bir başlamaz hava döngünün halka, ve iplik iki kez parmak etrafında yara ve altı sütunlu kapalı bağlı bir çift halka kullanın ve sonra hafifçe sıkılmalıdır. Bu şekilde delikler önleyebilirsiniz.  Sonra ikinci satıra alabilirsiniz.

Gerekli ekleme ve çıkarma, istediğiniz şekli elde edersiniz Sahne: konik, oval, yuvarlak.  Tüm detayları bitirdikten sonra, onlara malzeme hazırlanır bastırıp sıkıştırmak.  Bacaklar, size cam ve plastik boncuk koyabilirsiniz ve gövde ve baş, çikolata yumurta altından kutusunu çekin.  Denge sağlamak için, örneğin, mineral taşlar için, zemin ağırlık ajan içine oyuncak bebek koydu.

Tüm detayları diker ve özenle konuları içine yapışmasını biter sokun.  Nakış, çizmek ya da tutkal gözler ve burun. Istemi hayal gibi bir gelecek evcil hayvan ile süsleyin.  Yeterli deneyim kazanmaları sonra birçok profesyonel amigurumi yapmaya başlıyor.

Sürecini kolaylaştırmak önceden yapılmış basit şekiller bir dizi olan boşlukları, daha iyi kullanmak için.  Için örme, müşteri hemen bir gelecek bebek hayal edebiliyorum, boyut, şekil, biçim seçin. Onların sayesinde olguların hataları ve yeniden işleme olasılığı en aza indirilmiştir.

Tıpta bir sevimli biblolar oluşturun sadece hoş bir eğlence değil, bu işgal örgü bir tedavi olarak bir üne sahiptir. Örme doldurulmuş oyuncak tığçok çaba ve stres gerektirir etmeyin, ölçülen hareketleri dinlenmek ve sakin, elleri güzel şey ya da oyuncak, canlandırıcı bağlı.  Bu, belirli bir antidepresan olan ruhsal durum ve duygusal denge normalleştirir, bir kişinin zihinsel bir tatil olur.

Kötü düşünceleri değiştirmek için güzel, faydalı ürün iyi bir ruh hali ve barış gelir oluşturmak için.  Genel kabul görmüş standartlara uyun ya da herhangi bir kural almayan, kendi oluşturmak, ya da, özel oyuncaklar gibi değil. Amigurumi sanat size ve sevdiklerinize tatlı, zavallı küçük yüzler mutlu olsun.  Oluşturma, inşa, temsil ve hiç kimse muhteşem çocuklar kayıtsız kalır. Malzemeler www.nadomu.com

düzeni, tığ, kanca, tığ işi, örgü