örgü hakkında

 

Klasik amigurumi

İplik 1.Lyubaya küçük kalınlığı  2.Kanca büyüklüğü böyle olması gerektiği zaman örgü sc oldukça yoğun kumaş olmadan olan delikler  Bu, paralon, uzuvlar doldurma için dolgu polyester, holofayber yanı sıra cam veya plastik boncuklar yün olabilir doldurma için 3.Napolnitel. Şekil için gövde veya baş çikolata yumurta ince kutu olmalıdır.

Karakter için gerekli 4.Razlichnye dekorasyonları.  Bu düğmeler olabilir, gözler ve burun yumuşak oyuncaklar oluşturmak için malların özel mağazalarda satın hazırız.  Bu gölge, allık, ruj ve göz podvodok tam makyaj için işaretleri ve boya kalemi ile 5.Toniruyuschie para.  Eğer altıncı sütun çıkan yüzük parmağınızı ve kravat etrafında iki kez sarmak için gereken iplik başında amigurumi bağlantısını nasıl.

Daha sonra iplik ucu çekmek gerekir ve dikkatli bir şekilde halka sıkarak, deliği kapatın. Sonra bir sarmal bir daireyi örme gerekir. Azaltmak ve doğru yerlerde döngüler eklemeler nedeniyle parçasını oluşturan yuvarlak, uzun, konik, vb gereklidir  Klasik amigurumi yaratıcılığınızı oda bol veren, kolay ve hızlı uyum. Deney mümkün ve başarılı.

Yeni başlayanlar için kısa zamanda yükseklikleri ulaşmanıza yardımcı olmak için bazı ipuçları vardır.  Amigurumi 1 örgü için ipuçları. Amigurumi ayrı parçalardan örme vardır. Başkanlığı (boyun tırnağa), gövde (arka boyun itibaren) ve ellerinizle (bilek ve omuz), ayak (tabanından feet). Baş ve gövde birleştirilir.

Kolaylık sağlamak için, hassas dikiş ve zaman tasarrufu aynı kolon sayısı ile çiftleşme sona erebilir. Bu yardımlar olmadan parçalar olmasına yardımcı olacaktır. (Bkz: Klasik amigurumi yoresim).  2. Eğer vyvyazyvat ilk satırda başlamadan önce, belirli olması için oyuncak delik. Aksi takdirde, dolgu kafamda ortaya çıkacak ya da oyuncak delik olacaktır.

Bunu yapmak için, hava döngü halka için bir temel olarak yapmayız, ve çift halka veya Magic amigurumi ayarlanabilir döngü ile ilgili detaylar, diğer makalelere bakın. Ve ön sıra 6 sütun uygun sayısı hatırlıyorum.  3. Onun anatomi dayalı bebek dengeleme iki yolu vardır. Her iki kullanabilirsiniz.  Oyuncak bacak ve kuyruk varsa, o zaman üç ayaklı bir tabure olarak ayak ve kuyruk dayanarak koyabilirsiniz.

Bu yöntem en istikrarlı temel bebek verir.  Oyuncak hiç kuyruk veya uzuvların olmadan, daha fazla ağırlık vermek için fiş (cam boncuk) veya mineral taş koymak temel conta de gövde hiçbir varsa. Eğer küçük bir gövde ve büyük baş yapmak, bu özellikle önemlidir.  4. Eğer iplik bir kalınlıkta her zaman örgü ve örgü yoğunluğu değişiklik yoksa, bu numune için yararlıdır.

Örnekleyiciler (İngilizce örnek alınan örnekler) gelecek bebek için masa düzenine toplanabilir kaynaklanan zararların önceden basit formlar bir dizi. Profesyonel ve sipariş için size örgü bebek (müşteri hemen görebilirsiniz ve bir gelecek bebek hayal bile edemiyorum) Bu son derece yararlıdır. Örnekleyiciler, tasarım oyuncaklar karşı karşıya olduğu son derece önemli şekil, boyut, tasarım seçmek için izin verir. Onların yardımıyla hatalardan kaçınmak ve giyinme.

5. Oyuncaklar sadece özel dolgu kullanın!  Trim kumaş, iplik ve onları küçük el sanatları veya çöpe gidelim. Hollofayber, komforel sintepuh ve oyuncak eşit doldurmak için çok sıkı izin vermiyoruz.  Doldurma, prochustvuyte malzeme farklı türde deneyin. Bu, farklı efektler oluşturmasına olanak tanır ve kalite ve işçilik seviyesini yükseltir olacaktır.

6. Tüm pryachte oyuncak iplik uçları ve renkler değiştirirken knot kravat yok. Bu görünüm ve kalite oyuncak meselesidir.  7. Ve sonuncusu. Standart bagaj kullanın.  Sana ömür boyu öğrenmek bu becerileri bahsediyorum. Bu kadar hissetti yaşamak ister, nakış, dantel ya da moda tasarımı.  Çalışmalarında herhangi bir kural tanımıyor ve (müşteri veya müşteri değil elbette hariç) size kurallar koymak bu dinlemek değil, sadece kıskanç vardır.

Amigurumi her zaman genel kurallardan uzak hareketli bir yolu olarak kullanılabilir, sadece kalite stradalo.P olmadığından emin olun  Amigurumi genellikle örgü ipliği ilişkilidir. Örme Batı tarzı farkı, spiral oyuncaklar örme, seri bağlı değildir.  Örgü conta dışarı gelmez yoğun bir kumaş oluşturmak için iplik türü için daha küçük çaplı kanca alır zaman.

Amigurumi, örgü doldurulmuş ve birlikte dikilir bölümden oluşmaktadır. Oyuncak parçaları - genellikle büyük boy yuvarlak kafa, bir silindirik gövde, kollar ve bacaklar, kulaklar ve kuyruk (gerekirse) ve süslemeler. Konchnosti dolu plastik veya cam topları doldurma zaman boşluğunun kalan kulaklar, yüz, burun, ya da kullanarak keçe, yünlü kumaş oluşturmak için, Bazen (sintepuh, polyester dolgu, hollofayber) elyaf dolgu ile doldurulmuş ya da hissetti.  Mümkün olduğunca bu maddelerin amigurumi için süslemeler yapmak. Kaynaklara dayalı moikompas.ru

Related Posts:
  1. pinetok

kanca, yo, döngü, yo, örme