örgü hakkında

 

Amigurumi minyatür doldurulmuş hayvanlar olduğunu

Amigurumi küçük doldurulmuş hayvanlar örme

Muhtemelen büyük kafaları dokunmadan bu sevimli küçük yumuşak küçük hayvanlarla tanıştım, zeki gözleri ve komik bir bacaklar ve kuyruk takılır bir anahtarlık ve cep telefonları, özellikle cesur bir küçük boynunuza asılı arkadaş ya da bir süs olarak şapka takmak ve bazı onlar pencere veya oturma odasında bir rafta çiçekler, evde canlı olarak çanta ve sırt çantaları, gör. Bu amigurumi denir.

Amigurumi bu örgü genellikle var ya da olmasın, ve antropomorfik özelliklere sahip herhangi bir hayvan bir görüntü ile minyatür doldurulmuş hayvanlar.  Ayrıca, yazarın gözleri ve kulakları iradesi tarafından alınan stilize Erkekler ve hatta cansız nesnelerin farklı türde olabilir ve komik bir çekici yüzü "kek" popüler bir formu çok insan gibi olmuştur.

Bugün itibariyle, bu tarzı zaten popüler çizgi film tüm karakterleri bağlantılı gibi görünüyor.  Ama aslında Japonya'dan amigurumi, ve sadece Japon çizgi film karakterleri canlandırdı. Adları "örgü" ve "yumuşak oyuncak" kavramı gösteren Japon Bileşik sözcükler türetilmiştir. Kural olarak, amigurumi tığ işi.

Oyuncak yaklaşık 5-7 cm (1 cm kadar büyüyen çocuklar olsa da) ve tığ işi ayrı elemanları, dikilen ve bir sabit ya da baş ve ayak oyuncaklar özel menteşe ile bağlı arasındaki doldurulmuş oluşabilir farklı yönlerde dönen.  Ana unsurlar karakter için gerekli baş, gövde büyüklüğü genellikle oldukça büyük bağıl, silindirik gövde, bacak ya da kol ve bacaklar, belki de, kuyruk ve kulak, burun ve çeşitli süs eşyaları, yuvarlanır.

Göz ve burun olarak kullanılan bir görüntü oluşturmak için yumuşak oyuncaklar oluşturmak için malların özel mağazalarda satın hazır ve çeşitli tonlama ajanlar: işaretleri ve boya kalemi bu gölge, allık, ruj ve göz podvodok tam makyaj için .   Oyuncak örgü Başlamak için, iplik doğru renk ve yün veya pamuk kalınlığına kadar stok gerekir.

Bu temel teknikler öğrenme, bu süre içinde 100 g. başına yün 400-450 m gibi, iplik ortalama kalınlığı ile başlamalı, bir kabarık iplik, düzensiz bir çocuk yaratmak için bir buklet efekti veya ot ile iplik deneyebilirsiniz. Diğer gereksinimler kanca büyüklüğü böyle olması gerektiğini örgü olmadan barlarda yo delik ile oldukça yoğun bir kumaş ortaya çıktı.

Doldurma oyuncaklar örneğin, özel dolgu maddeleri vardır için, eşit uzuvların doldurma ayrıntılarını yanı sıra cam veya plastik boncuklar doldurmak için izin doldurma polyester veya holofayber.  Detaylar etrafında, oyuncaklar örme, ancak saflarına katıldı değildir ve bu nedenle oyuncak hakkında "dikiş" kaçınarak, bir spiral gitmek vardır.

Çıkarma ve doğru yerlerde döngüler ek nedeniyle parçasını oluşturan yuvarlak, uzun, konik, vb gereklidir  Olarak genellikle altıncı sütun çıkan halka onun küçük parmak ve kravat etrafında iki kez shapok.Sleduet iplik sarmak için örgü ya da peçete ile yapılır, hava halka döngüler zincirinin gerek kapanması ile bir daire içinde örgü başlayın.

Sonra ayrıntılar açılış olmayacak şekilde hafifçe halka sıkma, iplik ucu çekin ve gerekli ödenekleri ve Aralık yapma, bir spiral örme devam etmeliyiz.  Eşyalarını ayrıntılarını bağlayarak ve düzgün filamentler içinde biter tıkınma birlikte dikmek.  Göz ve burun oyalamak ya da boya için uygun bir iplik olabilir, ancak deri parçalarını (onlardan sağ bölümünü kesmiş ve bir mum veya sıcak plakalı bir ses vermek) veya boncuk, boncuk, bez parçaları ve diğer el yapımı iyilik kullanabilirsiniz. Kaynaklara dayalı moikompas.ru

Related Posts:
  1. mayo

yo, yo, örgü oyuncaklar, kancalar, örgü